Ako sa správne pripojiť k tímu cez aplikáciu

obr: Ako sa správne pripojiť k tímu cez aplikáciu

1. Po pridaní vašej emailovej adresy vám príde na túto adresu pozvánka. Kliknite na zelené tlačítko "Pripojit k tvojmu tímu"

screen-shot-2016-03-13-at-16.50.35.png

2. Zaregistrujte sa v aplikácií zadaním svojho mena (priezvisko a meno rodiča) a nezabudnite zaškrtnúť možnosť "moje dieťa hráva za tento tím". Pokračujte na ďalší krok "Pridať svoje dieťa".

screen-shot-2016-03-13-at-16.54.42.png

3. Pridajte meno dieťaťa (vo forme priezvisko a meno) a stlačte "pripojiť sa k tímu"

screen-shot-2016-03-13-at-16.59.21.png

4. Boli ste úspešne pripojený k tímu. Dokončite doplnením informácií o sebe a dieťati vo svojom profile.

screen-shot-2016-03-13-at-17.01.20.png

5. V ďalšom kroku doplníte info o:

a) o hráčovi (priezvisko a meno, dátum narodenia)

b) o rodičovi (celé meno - priezvisko a meno)

c) kontaktné informácie (email - ten tam už je, telofonický kontakt na prvého rodiča, druhého pridáme neskôr)

d) zdravotné informácie pre prípad potreby informovania o alergiách, chorobách, iné zdravotné info , ktoré je dôležité v pohotovostných prípadoch

6. Pripojenie rodiča a aj dieťaťa je teraz kompletné. Môžete pokračovať buď na stránku tímu (všeobecné info) alebo na časový harmonogram, kde môžete spravovať dostupnosť vášej "hviezdy" na tréningoch a zápasoch.

screen-shot-2016-03-13-at-17.08.05.png

Pozn.: Na tréningy je dostupnosť hráča preddefinovaná ako "ZVLÁDNEM TO", t.j. príde. Len v prípade nedostupnosti je potrebné zadať, že nepríde a aj dôvod. Na zápasy sa prihlasuje, t.j. treba zadať, že hráč príde (príde upozornenie dostatočne dopredu o tom, že sa treba prihlásiť).