Domáca výhra s MFK Detva.

obr: Domáca výhra s MFK Detva.

V sobotu 21.10. sme odohrali 12. kolo II. ligy ml. žiakov "JUH" s tretím mužstvom tabuľky s MFK Detva.

FK Pohronie - MFK Detva 5:3 (1:2)

Góly: 3´Boháč, 37´Bartošík, 44´Slašťan, 50´Solga, 56´Obertáš

Zostava: Vendlek - Boháč, Slašťan, Dovec - Dovčík, Pilník - Bartošík, Varecha

Pacalaj, Obertáš, Solga, Ťahúň, Vozár

Zápas sme začali veľmi dobre, ale bol to súper, ktorý otvoril skóre už v druhej minúte zápasu. Na tento gól sme veľmi rýchlo zareagovali a už o jednu minútu sme vyrovnali na 1:1. V piatej minúte sme kopali pokutový kop, ktorý sme nepremenili. Od tohto momentu súper vyrovnal hru a hrozil hlavne z rýchlych protiútokov, ktorý sa skončil neštastným vlastným gólom pri odkopnutí z bránkovej čiary. Polčas sme sme prehrali 1:2. Cez prestávku sme si povedali, že musíme byť dôraznejší hlavne pred súperovou bránou. Druhý polčas sme nezačali najlepšie, keď sme hneď v druhej minúte druhého polčasu dostali na 1:3. Tento tretí gól nás nakopol a začali sme tlačiť na súpera. Tento tlak sme využili a otočili sme zápas z 1:3 na 5:3. V tomto zápas chceme chalanov pochváliť, pretože nepriaznivý stav ich nepoložil ale práve naopak nakopol k lepšiemu výkonu a dôrazom v útočnej zóne sme dokázali otočiť zápas.