Turnaje

obr: Turnaje

Turnaj Levice

25.6.2016

Zúčastnené tímy: FK Slovan Levice, Vion Z. Moravce, Nitra Chrenová, Hurbanovo, FK Pohronie, Mojmírovce

Umiestnenie: 3. miesto

Zostava: Vendlek / Hromádka - Dovec, Škultéty, Chudovský, Jakab, Dovčík, Solga, Boháč, Pacalaj, Karásek, Obertáš, Bartošík, Dražo

Výsledky zápasov:

FK POHRONIE vs. Hurbanovo 10:0

g: Jakab 3x, Solga 2x, Obertáš 2x, Dovčík, Bartošík, Dražo
a: Dovčík 2x, Obertáš, Bartošík, Karásek, Solga

FK POHRONIE vs. VION Z. Moravce 4:1

g: Boháč 2x, Bartošík, Obertáš
a: Obertáš, Dovčík, Bartošík, Pacalaj

FK POHRONIE vs. Nitra Chrenová 6:1

g: Boháč 2x, Jakab 2x, Dovec, Bartošík,
a: Karásek 2x, Dovčík, Chudovský

FK POHRONIE vs. FK Slovan Levice 1:2

g: Jakab (11m)

FK POHRONIE vs. FK Mojmírovce 0:4

 

Komentár Propozície Rozpis zápasov


Turnaj Mojmírovce

4.6.2016

Zostava: Hromádka / Vendlek - Dovec, Dovčík, Jakab, Varecha, Obertáš, Boháč, Bartošík, Solga, Slašťan, Roček, Pacalaj

Umiestnenie: 2. miesto

Výsledky:

FK POHRONIE vs. Vion Z. Moravce 2:0, g: Roček 2x, a: Jakab, Solga

FK POHRONIE vs. Slovan Levice 1:1, g: Roček (11m)

FK POHRONIE vs. ČFK Nitra 0:1

FK POHRONIE vs. Mojmírovce 3:2, g: Roček 2x, Bartošík, a: Bartošík

FK POHRONIE vs. Šaľa 2:0, g: Bartošík, Jakab, a: Boháč, Bartošík

Komentár


Vrútky CUP

6.3.2016

Zostava: Vendlek - Dovec, Dovčík, Jakab, Škultéty, Boháč, Solga, Bartošík, Slašťan

Umiestnenie:  10.miesto

Výsledky:

FK POHRONIE vs. Púchov 0:1

FK POHRONIE vs. Petržalka 0:1

FK POHRONIE vs. D. Kubín 1:1 (g: Boháč)

FK POHRONIE vs. Vrútky 1:2 (g: Jakab)

Zápas o 9. miesto

FK POHRONIE vs. Lučenec 1:2 PK (g: Slašťan, a: Dovčík - Jakab (PK))

Komentár

Propozície Rozlosovanie Tabuľka


Miniturnaj, Podbrezová

27.2.2016

Zostava: Hromádka - Boháč, Dovec, Škultéty, Varecha, Pacalaj, Slašťan, Solga, Bartošík

Výsledky zápasov:

FK POHRONIE vs. FŠMH B. Bystrica 2:4 (g: Bartošík, Slašťan, a: Solga, Pacalaj)

FK POHRONIE vs. FK DUKLA B. Bystrica 1:0 (g: Bartošík)

FK POHRONIE vs. ŽP Podbrezová 0:6

 

 


 

Minisuperliga, Karlova Ves, Bratislava

20.2.2016

Prihlásené tímy: FKM Karlova Ves, Spartak Trnava, FK POHRONIE

Zostava A: Vendlek - Dovčík, Suchý, Solga, Varecha, Pacalaj, Bartošík, Kapusta, Ťahúň
Zostava B: Hromádka - Jakab, Dovec, Boháč, Škultéty, Arvay, Obertáš, Slašťan, Roček

Výsledky zápasov

FK POHRONIE A vs. Spartak Trnava A 0:2

FK POHRONIE B vs. Spartak Trnava B 5:2 (g: Obertáš 3x, Škultéty, Jakab, a: Roček, Arvay, Slašťan, Jakab)

FK POHRONIE A vs. FKM Karlova Ves A 1:3 (g: Kapusta)

FK POHRONIE B vs. FKM Karlova Ves B 7:3 (g: Slašťan 2x, Roček 2x, Jakab, Boháč, Obertáš, a: Jakab 2x, Boháč 2x, Škultéty, Obertáš)

 

FK POHRONIE A vs. Spartak Trnava B 6:2 (g: Ťahúň 2x, Varecha, Solga, Bartošík, Suchý, a: ...)

FK POHRONIE B vs. Spartak Trnava A 0:8

FK POHRONIE A vs. FKM Karlova Ves B 2:3 (g: Solga, Kapusta, a: ...)

FK POHRONUE B vs. FKM Karlova Ves A 2:1 (g: Škultéty, Boháč, a: Boháč)

Propozície


Halový turnaj, Močenok

6.2.2016

Prihlásené tímy: FK Lokomotíva Trnava, PFA FC ViOn Zlaté Moravce, FK Inter Bratislava - žltí, FK Inter Bratislava - čierní, FA Bratislava, FK Spartak Bánovce nad Bebravou, FC Baník Horná Nitra Prievidza & Handlová, FK Pohronie Žiar n.Hr./Dolná Ždáňa, FK Močenok, FK Tempo Partizánske

Zostava: Vendlek - Obertáš, Dovec, Škultéty, Boháč, Dovčík, Jakab, Slašťan, Bartošík, Ťahúň

Celkové umiestnenie: 7. miesto

Zápasy v skupine

FK POHRONIE vs. Inter Bratislava 0:2

FK POHRONIE vs. FA Bratislava 3:1 (g: Jakab, Bartošík, Obertáš, a: Slašťan, Dovec)

FK POHRONIE vs. VION Z. Moravce 0:1

FK POHRONIE vs. FC Baník HN Prievidza a Handlová 0:3

Zápas o umiestnenie (o 7. miesto)

FK POHRONIE vs. FK Tempo Partizánske 3:0 (g: Jakab, Bartošík, Dovčík, a: Bartošík, Slašťan)

  Propozície   Rozpis zápasov   Výsledky zápasov   Komentár k turnaju


Halový turnaj, Detva

23.1.2016

Prihlásené tímy: FK POHRONIE, MFK Detva, Novohrad Lučenec, MŠK Rimavská Sobota, MFK Krupina, FC BANÍK HN Prievidza & Handlová, FŠMH Banská Bystrica

Každý s každým 1x18 minút. Počet hráčov 4+1.

Konečné umiestnenie: 3. miesto (6 4-0-2 15:7 12b)

Zostava: Hromádka - Dovec, Varecha, Boháč, Solga, Dovčík, Jakab, Bartošík, Pacalaj

Zápasy:

1. FK POHRONIE vs. MFK Detva 3:0 (g: Jakab 2x, Bartošík - a: Dovčík, Boháč, Solga)

2. FC BANÍK HN vs. FK POHRONIE 3:1 (g: Jakab - a: Pacalaj)

3. FK POHRONIE vs. FŠMH B. Bystrica 0:1

4. MFK Strojár Krupina vs. FK POHRONIE 0:2 (g: Bartošík 2x - a: Dovčík 2x)

5. FK POHRONIE vs. MŠK R. Sobota 5:1 (g: Jakab 2x, Bartošík 2x, Varecha - a: Dovčík, Bartošík, Dovec)

6. ŠK Novohrad Lučenec vs. FK POHRONIE 2:4 (g: Jakab 2x, Pacalaj, Dovčík - a: Pacalaj 2x, Solga)

 

Viac info   Propozície   Rozpis zápasov

 


Turnaj Korňa

12.12.2015

Prihlásené tímy: ŠKP Dúbravka, Lokomotíva Devínska N. Ves, MFK Skalica, FAMT Prešov, FŠMH Jupie Banská Bystrica, CCVČ Rozkvet Považská Bystrica, SFC Opava, TJ Valašské Meziříčí, AS Trenčín, FC DAC Dunajská Streda, MFK Vítkovice, CFM Jozefa Adamca, Mšk Púchov, MFK Frýdek Místek, FC Attack Vrútky, FC Baník Horná Nitra, FKM Karlova Ves, FK Pohronie, Slovan Bratislava, 1.SK Prostejov

3 skupiny po 7 družstiev, 5+1 hráči, 1 x 13 minút

zápasy v skupine:

FK POHRONIE - FAMT Prešov 2:2 (g: Bartošík, Slašťan / a: Dovčík)

FK POHRONIE - Dúbravka 4:0 (g: Bartošík, Solga 3x / a: Pacalaj, Dovčík 3x)

FK POHRONIE - Frýdek Místek 0:5

FK POHRONIE - DAC D. Streda 0:1

FK POHRONIE - P. Bystrica 1:1 (g: Bartošík)

FK POHRONIE - MFK Skalica 0:1

Konečné poradie v skupine: 6. miesto

zápasy o 16. - 18. miesto

FK POHRONIE - D. N. Ves 1:4 (g: Dovčík)

FK POHRONIE - CFM Jozefa Adamca 3:1 (g: Bartošík, Jakab, Roček)

Konečné umiestnenie: 17. miesto

 

  Propozície


1. Sporiteľňa cup 2015 - Lučenec

29.11.2015

2 skupiny po 5 družstiev, zápas o umiestnenie podľa umiestnenia v skupine, 4+1 hráči, 1x15 minút, ihrisko 20x40m, bránky 3x2m

Konečné umiestnenie: 8. miesto

zápasy v skupine:

ŠK Novohrad Lučenec - FK Pohronie 2:0

FK Pohronie - VSS Košice 0:0

FK DUKLA B. Bystrica - FK Pohronie 0:1 (g: Jakab)

FK Pohronie - Šalgotarján 0:1

zápas o 7. miesto

FK Pohronie - Junior Šaca 1:1 (g: Jakab) pokutové kopy 2:3

 

  Propozície   Rozpis zápasov


Minisuperliga Karlova Ves

14.11.2015

Systém každý s každým, 1 x 25 minút, s počtom hráčov 6 + 1, rozmer ihriska 38 x 50 metrov, veľkosť brány 5x2 metre,

1. FK Pohronie - AS Trenčín 0:5

2. FK Pohronie - Karlova Ves 1:4 (g: Jakab)

3. FK Pohronie - Spartak Trnava 1:5 (g: Roček)

4. FK Pohronie - Inter Bratislava 0:4

5. FK Pohronie - FK Senica 3:1 (g: Solga, Varecha, Jakab)

Viac info ·   Propozicie


Turnaj Mojmírovce

29.8.2015

4. miesto - 6 tímov, 6+1, Každý s každým, polovica ihriska na šírku / viac info

1. FK POHRONIE - Chrenová 6:0 (g: Solga 2x, Dovčík, Obertáš, Ťahúň, Pacalaj - asist.: Solga 2x, Jakab 2x, Dovčík, Dovec,)

2. FK POHRONIE - Mojmírovce 0:3

3. FK POHRONIE - DAC Dunajská Streda 0:2

4. FK POHRONIE - Slovan Levice 0:0

5. FK POHRONIE - ViON Z. Moravce 1:3 (g: Solga - asist.: Jakab)